„Chelsea“ ir „Brighton“ žaidėjai susirėmė po sustabdyto laiko dramos, kai Pochettino žengia | Futbolas | Sportas

Mauricijus Pochettino sekmadienį buvo priverstas tarpininkauti kaip jo "Chelsea" žaidėjai susipainiojo Braitonas po etatinio švilpuko prie Stamford Bridge. Ilgos VAR konsultacijos antrojo kėlinio pertraukos metu suteikė „Seagulls“ vilties, tačiau šeimininkai padarė pakankamai, kad iškovotų triuškinamą pergalę 3:2.

Įtampa užvirė po pirmyn ir atgal vykusių varžybų, kurios gerbėjus sutraukė pasivažinėti vakarų Londone. Enzo Fernandezo įtvarai ir Levi Colwill smūgio galva pasirodė esąs pakankamas, kad „Chelsea“ viršytų liniją savo aikštėje, nors Facundo Buonanotte ir Joao Pedro įmušė svečius.

Buvo tikimasi, kad „Seagulls“ grįš į rungtynes ​​po Conoro Gallagherio raudonos kortelės, dėl kurios „Blues“ buvo lengvas, o pertraukoje liko tik vienas įvartis.

Tik pasibaigus laikui, Pedro atmušė rezultatą iki 3:2, bet dar buvo vietos daugiau dramai, nes teisėjas Craigas Pawsonas buvo iškviestas į aikštės monitorių, kad patikrintų rankinį prieš Colwillą.

Nepaisant to, kad kamuolys aiškiai smogė jam į veidą, iš pradžių atrodė, kad Pawsonas parodė į tašką, kol nebuvo aišku, kad kamuolį, kaip keista, grąžins „Chelsea“.

Braitono žaidėjai buvo supykę, kad kampinis nebuvo skirtas, nes kamuolys nuskriejo nuo Colwillo ir išėjo iš žaidimo. Žuvėdros protestai išaugo po finalinio švilpuko, kai žaidėjai apsupo teisėją išreikšdami savo pyktį.

„Mes nusipelnėme pergalės“, – pareiškė Argentina. „Kai analizuojate žaidimą, buvome labai konkurencingi. Mums tai buvo svarbi pergalė, nes po [pralaimėjimo Niukasle] mums reikėjo parodyti kitokį veidą, o komandos atsakas buvo tikrai geras.

„Per kėlinį sakiau žaidėjams, kad turėjome didžiulę galimybę parodyti, kad esame komanda. Taip ir užėmėme antrąjį kėlinį. Taip, mes kalbėjome apie tai, kaip mums reikia žaisti, bet svarbiausia su vienu žmogumi mažiau buvo mesti iššūkį Braitonui. »