Mozambikas prieš Kamerūną: Nepajudinami liūtai praryja Mambas! - Pakalbėkime apie futbolą 237

0 53

Po puikios pergalės (4-1) pirmajame etape „Les Lions Indomptables“ turėjo tęsti ir visų pirma patvirtinti savo gerą formą Mozambiko žemėje šiose 2022 m. Vyksiančiose CAN atrankose.

Toni Conceicao auklėtiniai nelabai galėjo kontroliuoti. Rungtynių pradžia buvo šiek tiek palanki mozambikiečiams, kurie net 21-ąją minutę gavo baudą, kurią praleido Jérôme Onguene'as, laimei, mūsų liūtams, Mozambiko puolėjas Reginaldo Faife praleido taikinį ir neatidarė „Mambas“ taškų. berniukų. Penkis kartus Afrikos čempionai perima rungtynių kontrolę ir atidaro rezultatą po to, kai Vincentas Aboubakaras, gerai atsidūręs rajone, meistriškai priima Moumi Ngamaleu centrą ir nukryžiuoja Mozambiko vartininką , 5-1 Kamerūno naudai.

Antrame kėlinyje mozambikiečiai grįžta su geresniais ketinimais, tačiau neranda tinklelio, o taip nėra mūsų liūtams, kurie 73-ąją žaidimo minutę padvigubino ženklą dėka Serge'o pirmojo įvarčio. Tabekou dėl naujos Moumi Ngamaleu komandos padėkos - neabejotinai puikios formos. 1-2 Kamerūnui, kuris vis tiek nesugebėjo atsiskaityti, jei Stanley Ratifo nepraleido neišvengiamo 0-ojo, vienas priešais tikslus po André Onanos atmetamo streiko. Puiki pergalė nepakartojamiems liūtams, kurie tęsia ir nuramina puolimo planą šios dvigubos akistatos su Mozambiku pabaigoje, įmušdami 77 įvarčius. Taip pat turėtume atkreipti dėmesį į Vincento Aboubakaro, kuris per dvejas rungtynes ​​pelnė 6 įvarčius, sugrįžimą, o jo nacionalinių įvarčių skaičius padidėjo iki 3 ir puikų lemiamo dvigubo perdavimo perdavėjo Moumi Ngamaleu pasirodymą. Negalintys liūtai pirmauja F grupėje su 23 taškų, po to seka Mozambikas su 10 taškais, kol laukia 4-iojo Žaliojo Kyšulio susitikimas su 3 taškais ir Ruandos paskutinis su 3 tašku.