Ronaldo buvo karūnuotas metų žaidėju Italijos lygoje

MILAN (AP) - Cristiano Ronaldo laimėjo Italijos lygos metų žaidėjo apdovanojimą. „Ballon d'Or“ ceremonija Paryžiuje, kur jis buvo trečias pagal geriausio pasaulio žaidėjo reitingą.

užpuolikas Juventus pasirodė likus maždaug valandai iki pagrindinio prizo paskelbimo ir atvyko daugiau nei dvi valandas po kitų svečių.

Pirmą kartą Italijos ceremonijoje apdovanojimai taip pat buvo įteikti žaidėjams. Pirmąją vietą iškovojo romų ir italų puolėjas Manuela Giugliano.

Už visus trofėjus balsavo futbolininkai, treneriai, teisėjai ir žurnalistai.

Ronaldo pasirašė „Madrido„ Juventus Real “žaidimą 2018 liepą ir padėjo„ Bianconeri “komandai pasiekti aštuntąjį iš eilės titulą„ Serie A “savo pirmajame sezone Italijos klube.

Ronaldo, 34, pelnė 28 įvarčius visose „Juventus“ varžybose, įskaitant 21 lygoje.

Gianas Piero Gasperini iškovojo geriausio trenerio trofėjų, po to, kai „Atalanta“ užėmė trečią vietą ir pateko į Čempionų lygos kvalifikaciją. „Gasperini“ įveikė buvusius „Juventus“ trenerius Massimiliano Allegri ir Siniša Mihajlović iš Bolonijos.