Venesuela vs Peru - Futbolo rungtynių ataskaita - 15 Birželis 2019 - ESPN

Venesuela ir Peru pradėjo savo „Copa America“ su 0-0 šeštadieniu, kai rungtynės buvo pažymėtos dviem Peru rezultatais, gautais pasikonsultavus su video padėjėjo teisėjais (VAR).

Christofer Gonzales tikslas 11e minutę buvo rezultatas. Anksčiau judėjime Jeffersonas Farfanas patyrė tą patį rašybos 19 minučių po antrojo pusmečio pradžios, kai jo galva nukrito į tikslą.

- „Copa America“: viskas, ką jums reikia žinoti [19659005] - Visas „Copa America“ rungtynių tvarkaraštis

Rungtynės vis labiau ir labiau atsirado po Venesuelos Luis Mago pasibaigė 16 minučių nuo pabaigos.

Peru buvo nelaiminga. išlaikyti tris taškus su Venesuelos vartininku Wuilker miltai puikiai sutaupydami lemiamą refleksą, kad galėtumėte pertraukti kamuolį per paskutines rungtynių minutes.

„Mes šiek tiek nusiminę, nes manome, kad turime nusipelno laimėti“, - sakė Peru kapitonas Paulo Guer. „Mes negalėjome rasti paskutinio rutulio.

„Mes padarėme tai, ką galėjome. Trūko vieno tikslo. "

Pirmoji pusė buvo pradinis reikalas, tačiau antrąjį pusmetį viskas pagerėjo, nes Peru nugalėjo priešininkus. viena iš dviejų Pietų Amerikos komandų, kurios visuomet laimėjo „Copa America“.

Piešinys reiškė abiejų komandų, susietų į antrąją vietą A grupėje, už Braziliją, kuris penktadienį turnyro atidarymo varžybose nugalėjo Boliviją 3-0.

Antrąjį turą antradienį Peru susidurs su Bolivija ir tą pačią dieną Brazilija susidurs su Venesuela.